Android Anlatımlar

Android Programlama

Bu bölümde Android çatısında programlama yaparken ihtiyacınız olabilecek bazı önemli konular hakkında anlatımlar bulabileceksiniz.

İncele

Android Problemler

Android Problemleri

Bu bölümde Android çatısında programlama yaparken karşılaşabileceğiniz sorunlardan bazılarına cevaplar bulabileceksiniz.

İNCELE

Android Yardımcı Kodlar

Android Programlama Yardımcı Kodlar

Bu bölümde Android çatısında programlama yaparken ihtiyacınız olabilecek küçük kod parçalarını bulabileceksiniz.

İNCELE

DevFest Ankara '13

DevFestler, Google tarafından yazılım geliştiricilerini bir araya getirmek üzere her yıl düzenlenen konferanslar dizisidir. Google, 2011’den itibaren bu konferansların organizasyonunu GDG’lere (Google Developer Group) bırakmıştı. Bu yıl Kasım ayında dünyanın bir çok kentiyle birlikte Ankara'da da gerçekleşecek olan DevFest etkinliği  geliştiricileri ve teknoloji meraklılarını bir araya getirecek. GDG Ankara tarafından organize edilen DevFest'13’e Viveka’nın da desteğiyle 3 Kasım 2013 Pazar Günü TOBB-ETÜ Garaj ev sahipliği yapacak. 

DevFest’13 kapsamında konuşmacılar oturumlarda sunumlarını uygulamalı olarak  katılımcılara sunacaklardır. DevFest’13 organizasyonunda konuşmacı olmak için aşağıdaki konulardan biri ile bize ulaşmanız yeterli. Etkinlikte yer alacak konular şöyle:

Android SDK, Android NDK, Google+ API, Maps APIs, Google Cloud Messaging for Android, Android UI, Game Engines, Google Play Services, Chrome/HTML5, Cloud Storage, Cloud SQL, Google App Engine, SEO/SEM

Konuşmacılar belirlenen bu konular dışında akıllarına gelebilecek, ilgi duydukları diğer konularda da başvuruda bulunabilirler.

Etkinlik Zamanı  :  3 Kasım 2013 Pazar 

Etkinlik Yeri :  TOBB-ETÜ Garaj 3. Kat Büyük Salon

Etkinliğe Kayıt İçin: https://www.eventbrite.com/event/8557542841

Konuşmacı olmak için:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Sosyal Profiller

Chart